Hospicjum Dobry Samarytanin Lublin

„Mesjasz będzie cierpiał i trzeciego dnia zmartwychwstanie; w imię Jego głoszone będzie nawrócenie i odpuszczenie grzechów wszystkim narodom, począwszy od Jeruzalem.” Łk 24,46-48
Różne ograniczenia - choroba, wiek, niepełnosprawność uniemożliwiają wiernym osobistą adorację. Zachęcamy, aby każdy kto tego pragnie – w dzień czy w nocy, 24 godziny na dobę – połączył się z naszą kaplicą i trwał na modlitwie, wpatrując się w Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.
W każdą niedzielę o g. 14.00 modlimy się we Mszy św. w intencji dobrodziejów naszego hospicjum.
W poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki o g. 10.00 sprawowana jest Msza św. Później modlimy się za wstawiennictwem patrona danego dnia lub nabożeństwem okresowym.